Kontakta oss

Vill du diskutera detaljer om dina idéer, produktionen, tillverkningsprocess eller material? Vi finns tillgängliga för dig vad din fråga än gäller.

Besök oss:

Östra industriområdet,
360 70 Åseda

Skicka:

Box 56, SE-364 21 Åseda, Sverige

Tel: +46 474 547 00
Mail: info@spaljisten.se

MARKNADS- OCH FÖRSÄLJNINGSCHEF

Frederick Svensbergh
+46 (0) 474-547 28
frederick.svensbergh@spaljisten.se

PERSONALCHEF

Martina Gustafsson
+46 (0) 474-547 12
martina.gustafsson@surewood.se

EKONOMICHEF

Malin Kirejs Hellbjer
+46 (0) 7-614-132 00
malin.hellbjer@spaljisten.se

INKÖPS- OCH LOGISTIKCHEF

Lars Johansson
+46 (0) 474-54 708
lars.johansson@spaljisten.se

PRODUKTIONSCHEF

Pontus Elofsson
+46 (0) 474-54 707
pontus.elofsson@spaljisten.se

REDOVISNINGSANSVARIG / CONTROLLER

Mirela Lillhav
+46 (0) 474-547 93
mirela.lillhav@spaljisten.se

VERKSAMHETSCONTROLLER

Marc Neemeh Attaalla
+46 (0) 47454709
marc.attaalla@Spaljisten.se

PROJEKTLEDARE

Tomas Lundberg
+46 (0) 474-547 56
tomas.lundberg@spaljisten.se

PROJEKTLEDARE

Marcus Aschenbrenner
+46 (0) 474-547 32
marcus.aschenbrenner@spaljisten.se

HÅLLBARHETSANSVARIG

Sofie Åkerberg
+46 (0) 474-547 04
sofie.akerberg@spaljisten.se

KVALITETSANSVARIG

Johan Löfstedt
+46 (0) 474-547 47
johan.lofstedt@spaljisten.se

KVALITETSKONTROLLANT

Carl-Magnus Lundin
+46 (0) 474-547 21
carl-magnus.lundin@spaljisten.se

KVALITETSTEKNIKER

Christer Karlsson
+46 (0) 474-547 30
christer.karlsson@spaljisten.se

PRODUKTIONSLEDARE

Michael Stübner
+46 (0) 474-547 81
micael.stubner@spaljisten.se

PRODUKTIONSLEDARE

Jonatan Fransson
+46 (0) 474-547 05
jonatan.fransson@spaljisten.se

PRODUKTIONSLEDARE LOGISTIK

Tobias Bonde
+46 (0) 474-547 22
tobias.bonde@spaljisten.se

PRODUKTIONSPLANERARE

Andreas Granflo
+46 (0) 474-547 03
andreas.granflo@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Benny Karlsson
+46 (0) 474-547 55
benny.karlsson@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Johanna Lindgren
+46 (0) 474-547 75
johanna.lindgren@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Richard Nilsson
+46 (0) 474-547 15
rille.nilsson@spaljisten.se

LOGISTIKKORDINATOR

Klas Nilsson
+46 (0) 474-547 67
klas.nilsson@spaljisten.se

LOGISTIK ADMINISTRATÖR

Hanna Svensson
+46 (0) 474-54 797
hanna.svensson@spaljisten.se

HR-BUSINESS PARTNER

Åsa Svensson
+46 (0) 474-547 46
asa.svensson@surewood.se

MARKNADSKOMMUNIKATÖR

Keiu Meesak
+46 (0) 474-13 34 99
keiu.meesak@anebyhusgruppen.se

RECEPTIONIST

Ann-Christine Blomgren
+46 (0) 474-547 60
anki.blomgren@spaljisten.se

Hittar du inte den du letar efter?