Covid 19 - Besöksrestriktioner - LÄS MER »

Kontakta oss

Vill du diskutera detaljer om dina idéer, produktionen, tillverkningsprocess eller material? Vi finns tillgängliga för dig vad din fråga än gäller.

Besök oss:

Östra industriområdet,
360 70 Åseda

Skicka:

Box 56, SE-364 21 Åseda, Sverige

Tel: +46 474 547 00
Mail: info@spaljisten.se

AFFÄRSUTVECKLINGSCHEF / INKÖPSCHEF

Johan Engström
+46 (0) 474-547 14
johan.engstrom@spaljisten.se

ACCOUNT MANAGER

Frederick Svensbergh
+46 (0) 474-547 28
frederick.svensbergh@spaljisten.se

PERSONALCHEF

Martina Gustafsson
+46(0) 474-547 12
martina.gustafsson@surewood.se

INKÖPARE (FÖRÄLDRALEDIG)

Edina Djogic
+46 474 547 77
edina.djogic@spaljisten.se

HÅLLBARHETSCHEF

Ermal Devce
+46 (0) 474-547 84
ermal.devce@spaljisten.se

EKONOMICHEF

Malin Kirejs Hellbjer
+46 (0) 7-614-132 00
malin.hellbjer@spaljisten.se

REDOVISNINGSANSVARIG / CONTROLLER

Mirela Lillhav
+46 (0) 474-547 93
mirela.lillhav@spaljisten.se

PROJEKTLEDARE

Jakob Lundahl
+46 (0) 474-547 92
jacob.lundahl@spaljisten.se

PROJEKTLEDARE

Marcus Aschenbrenner
+46 (0) 474-547 32
marcus.aschenbrenner@spaljisten.se

PROJEKTLEDARE

Tomas Lundberg
+46 (0) 474-547 56
tomas.lundberg@spaljisten.se

KVALITETSKONTROLLANT

Carl-Magnus Lundin
+46 (0) 474-547 21
carl-magnus.lundin@spaljisten.se

KVALITETSTEKNIKER

Christer Karlsson
+46 (0) 474-547 30
christer.karlsson@spaljisten.se

PRODUKTIONSPLANERARE

Andreas Granflo
+46 (0) 474-547 03
andreas.granflo@spaljisten.se

PRODUKTIONSLEDARE

Michael Stübner
+46 (0) 474-547 81
micael.stubner@spaljisten.se

PRODUKTIONSLEDARE

Nicklas Frisk
+46 (0) 474-547 27
nicklas.frisk@spaljisten.se

GRUPPCHEF PRODUKTIONSTEKNIK

Henrik Thorildsson
+46 (0) 474-547 19
henrik.thorildsson@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Benny Karlsson
+46 (0) 474-547 55
benny.karlsson@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Johanna Lindgren
+46 (0) 474-547 75
johanna.lindgren@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Richard Nilsson
+46 (0) 474-547 15
rille.nilsson@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Tapio Viitala
+46 (0) 474-547 78
tapio.viitala@spaljisten.se

LOGISTIKCHEF

Per-Ola Ljung
+46 (0) 474-547 83
per-ola.ljung@spaljisten.se

LOGISTIKADMINISTRATÖR

Erik Karlsson
+46 (0) 474-547 65
erik.karlsson@spaljisten.se

LOGISTIKKORDINATOR

Klas Nilsson
+46 (0) 474-547 67
klas.nilsson@spaljisten.se

INKÖPARE RESERVDELAR

Jan-Erik Fridsén
+46 (0) 474-547 38
jan-erik.fridsen@spaljisten.se

PLANERARE/INKÖPARE

Viktor Claesson
+46 (0) 474-547 51
viktor.claesson@spaljisten.se

HR-BUSINESS PARTNER

Åsa Svensson
+46 (0) 474-547 46
asa.svensson@surewood.se

RECEPTIONIST

Ann-Christine Blomgren
+46 (0) 474-547 60
anki.blomgren@spaljisten.se

Hittar du inte den du letar efter?