Kontakta oss

Vill du diskutera detaljer om dina idéer, produktionen, tillverkningsprocess eller material? Vi finns tillgängliga för dig vad din fråga än gäller.

Besök oss:

Östra industriområdet,
360 70 Åseda

Skicka:

Box 56, SE-364 21 Åseda, Sverige

Tel: +46 474 547 00
Mail: info@spaljisten.se

MARKNADS- OCH FÖRSÄLJNINGSCHEF

Frederick Svensbergh
+46 (0) 474-547 28
frederick.svensbergh@spaljisten.se

INKÖPS- OCH LOGISTIKCHEF

Lars Johansson
+46 (0) 474-54 708
lars.johansson@spaljisten.se

PRODUKTIONSCHEF

Pontus Elofsson
+46 (0) 474-54 707
pontus.elofsson@spaljisten.se

UNDERHÅLLSCHEF

John Einvall
+46 474 547 23
John.einvall@spaljisten.se

HÅLLBARHETSANSVARIG

Sofie Åkerberg
+46 (0) 474-547 04
sofie.akerberg@spaljisten.se

KVALITETSANSVARIG

Johan Löfstedt
+46 (0) 474-547 47
johan.lofstedt@spaljisten.se

KVALITETSTEKNIKER

Martin Mol
+46 (0) 474-547 41
martin.mol@spaljisten.se

PROJEKTLEDARE

Marcus Aschenbrenner
+46 (0) 474-547 32
marcus.aschenbrenner@spaljisten.se

PRODUKTIONSLEDARE

Micael Stübner
+46 (0) 474-547 81
micael.stubner@spaljisten.se

PRODUKTIONSLEDARE

Jonatan Fransson
+46 (0) 474-547 05
jonatan.fransson@spaljisten.se

PRODUKTIONSLEDARE

Hanna Svensson
+46 (0) 474-54 797
hanna.svensson@spaljisten.se

PRODUKTIONSPLANERARE

Andreas Granflo
+46 (0) 474-547 03
andreas.granflo@spaljisten.se

PRODUKTIONSPLANERARE

Anlo Front
+46 (0) 474-54 733
anlo.front@spaljisten.se

KVALITETSKONTROLLANT

Carl-Magnus Lundin
+46 (0) 474-547 21
carl-magnus.lundin@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Johanna Lindgren
+46 (0) 474-547 75
johanna.lindgren@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Benny Karlsson
+46 (0) 474-547 55
benny.karlsson@spaljisten.se

PRODUKTIONSTEKNIKER

Richard Nilsson
+46 (0) 474-547 15
rille.nilsson@spaljisten.se

PROCESSTEKNIKER

David Gunnarsson
+46 (0) 474-54 740
david.gunnarsson@spaljisten.se

ARBETSLEDARE LOGISTIK

Klas Nilsson
+46 (0) 474-547 67
klas.nilsson@spaljisten.se

HR-BUSINESS PARTNER

Åsa Svensson
+46 (0) 474-547 46
asa.svensson@surewood.se

VERKSAMHETSCONTROLLER

Lina Kraft
+46 (0) 47454753
lina.kraft@spaljisten.se

EKONOMIASSISTENT

Ann-Christine Blomgren
+46 (0) 474-547 60
anki.blomgren@surewood.se

INKÖPARE

Susanne Karlsson
+46 474 547 24
susanne.karlsson@spaljisten.se

Hittar du inte den du letar efter?